SZWACZ/- KA (m/w/d)

Jesteśmy zakładem produkcyjnym i dostawcą pianki poliuretanowej w branży mebli tapicerowanych,

kamperów, materacy i opakowań. W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy od zaraz osoby na stanowisko:

SZWACZ/- KA

Opis stanowiska:

praca przy produkcji materacy

▪ szycie materacy i poszewek na poduszki

▪ szycie na maszynach takich jak stębnówka, Overlock, Border, Butterfly

Oferujemy:

niemiecką umowę o pracę (niemieckie składki na ubezpieczenie zdrowotne i emerytalne)

▪ umowę na czas nieokreślony po okresie próbnym

▪ pełny wymiar pracy

▪ dodatkowe świadczenia

▪ urlop wypoczynkowy

▪ pracę w przyjaznej atmosferze

Oczekujemy:

▪ doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

▪ zaangażowania w powierzone zadania

▪ gotowości do podjęcia pracy w systemie zmianowym

▪ zdolności manualnych

▪ nie jest wymagana znajomość języka niemieckiego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres:

Pocztą na adres:

Megaflex Schaumstoffe GmbH

Forster Straße 62

03172 Guben

Osoba kontaktowa: Agnieszka Nowakowska , tel. 0049 3561 / 54832 - 24